Galatasaray SK mobil uygulaması; Galatasaray hakkında tüm bilgilere ulaşılmasını sağlıyor. Hemen yükledikten sonra birbirinden farklı kategorileri inceleyerek, farklı spor dalları hakkında da bilgileri edinebilirsiniz.

Sizler de bulunduğunuz her ortamdan takımınızla ilgili tüm haberleri canlı takip edebilirsiniz. Galatasaray SK uygulamasıyla tüm takımlarla olan maçları ve sporcularla ilgili olan haberleri de hemen öğrenebilirsiniz.

Galatasaray SK

GS TV’yi Canlı Olarak İzleyin

Uygulama sayesinde yapabileceğiniz işlemlerden birisi de GS TV’yi canlı olarak takip etmek. Bu uygulamayla birlikte haberdar olmak istediğiniz tüm gelişmeleri anında görmeniz mümkün.

Tüm Liglerin Bilgilerine Ulaşın

Uygulamada, tüm liglere ve kupalara dair bilgiler yer alıyor. İstediğiniz ligdeki takımınızın maçlarını, tarih ve saatlerini, nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Fikstür kısmında ise takımınızın yaptığı maçların skorlarını görebiliyorsunuz.

Futbol Dışında Diğer Spor Dalları

Galatasaray SK uygulaması ile yalnızca futbol üzerine değil, Galatasaray olarak maçlara katılan diğer takımlarla ilgili bilgiler de var.

Yüzme, Sutopu, Kürek, Binicilik, TS Basketbol, Atletizim gibi diğer dallarda takımınızı takip edebiliyorsunuz. Diğer spor dallarında ve sporcuların branşları hakkında tüm bilgilere kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Başarılı bir performans sergileyen ve oldukça verimli bir şekilde hizmet veren ve sarı kırmızı renklerin çatısı altında olan her isim hakkında bilgileri elde edebilirsiniz.

Galatasaray SK
Galatasaray SK Mobil Uygulaması ile Skorları ve Haberleri Takip Edebilirsiniz

Canlı Skorlar Galatasaray SK Mobil Uygulamasında

Oynanmakta olan müsabakaların sonuçlarını canlı olarak takip etmek, son puan durumlarını ve en güncel kadroları görmek için bu uygulamadan faydalanmanız yeterli.

En Yakın GS Store Mağazası

Uygulamanın en güzel taraflarından birisi de size en yakın GS Store mağazasını göstermek. GS Store mağazası ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Galatasaray SK
Mobil Uygulama sayesinde takımınız ile ilgili tüm bilgiler cebinizde

Tarihçe ve Takım Marşları

İlk kuruluşundan itibaren günümüze kadar yapılan takım marşlarını dinleyebileceğiniz bu uygulama, aynı zamanda takımınızın geçmişi ve tarihçesi ile ilgili de önemli bilgileri de aktarıyor.

Bu uygulama sayesinde takımınızı canlı bir şekilde takip etme imkanını yakalamış olacaksınız. Galatasaray SK uygulamasını sizler de mobil uygulama marketlerinden hemen indirebilirsiniz.

‎Galatasaray SK
‎Galatasaray SK
Galatasaray SK
Galatasaray SK
Developer: Galatasaray SK
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.