Turkcell Taxi 7×24 uygulaması ile dev bir hizmete hazırlanıyor. Şirketin TETAŞ ile işbirliği yaparak gerçekleştirdiği proje, komisyonsuz ve ücretsiz şekilde hizmet verebilecek.

Uygulamayı kullanan yolcular, kendi ekranlarından Dergilik, Fizy, TV+ gibi uygulamalardan da yararlanabilecek.

Turkcell Taxi 7x24

Turkcell Taxi 7×24 Uygulaması ile Neyi Hedefliyor?

UBER, son dönemlerin en çok konuşulan uygulaması oldu. Sarı taksiciler ile UBER şoförlerinin yaşadığı kriz sık sık gündeme geldi. Ancak bu tartışmalar, sarı taksilerle ilgili şikayetlerin de gün yüzüne çıkmasına vesile oldu. Tüm bu eksiklikler hali hazırda BiTaksi, iTaksi gibi uygulamalar ile giderilmeye çalışılıyordu.

Ancak Turkcell, Taxi 7×24 ile taksicilere ve yolculara, çok daha kapsamlı bir dijital deneyim sunmak istiyor. Peki uygulamanın farkları neler?

Öncelikle Taxi 7×24’ün kurulumu, taksimetre ile birlikte ücretsiz şekilde gerçekleştiriliyor. Üstelik uygulama, yolculardan da komisyon almıyor.

Yolculuklar için sürücünün platforma bağlantısı, bir adet tabletle sağlanıyor. Benzer şekilde yolcunun seyahati sırasında dijital içeriklere erişmesi için de bir adet tablet montajı daha yapılıyor.

Artık Yolculuk Daha Keyifli!

Taxi 7×24’ün sunduğu sistem sayesinde yolculuk sırasında, Dergilik uygulaması üzerinden güncel yayınlara ulaşmak mümkün hale geliyor. Bununla birlikte Fizy ile müzik dinlenebiliyor. Hatta TV+ kullanılarak televizyon da seyredilebiliyor. Üstelik tüm bu hizmetler, yolculara ücretsiz olarak sunuluyor.

Ayrıca sunulan hizmetler arasında haber ve eğlence içerikleri ile alışveriş olanakları da yer alıyor. Böylece yolcular, seyahat boyunca keyifli vakit geçiriyor ve yolculuğun tadını çıkarıyor.

Turkcell Taxi 7x24

Ödeme Seçenekleri

Yolculuk sonunda ödeme yapmak için yolcunun birden fazla seçeneği bulunuyor. Nakit ve kredi kartı ile ödemenin yanında, Paycell üzerinden ödeme yapmak da mümkün hale geliyor.

Turkcell kullanıcıları BiP’in keşfet kısmına eklenen uygulamaya göz atabilir. Kullanıcıların mesajlaşma uygulaması üzerinden taksi çağırmasını mümkün hale getiren uygulama, kurumsal şirketlere de kolaylık sağlayacak. Nasıl mı?

Taxi 7×24’te Turkcell Masrafım uygulaması da bulunacak. Böylece çalışanlar, bu sistem üzerinden taksi çağırıp yolculuklarını tamamladıklarında ödeme, şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. Böylece müşteri, ödeme yapma ve fiş alma gibi zorunluluklarla uğraşmayacak.

Uygulama, şu an hem Google Play Store hem de Apple App Store’da bulunuyor; ancak uygulamının son versiyonun gelecek hafta yayına girmesi bekleniyor.

Uygulamayı incelemek isterseniz Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

TAXI 7X24
TAXI 7X24
Developer: TAXI 7X24
Price: Free

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.