WhatsApp yeni etiketler ile kullanıcı deneyimini daha keyifli hale getirmeye hazırlanıyor. Son yenilik ile kullanıcılar, mağaza üzerinden yeni etiket seçiminde bulunabilecek.

Whatsapp Yeni Etiketler

WhatsApp Yeni Etiketler Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp dikkat çeken bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son dönemlerin popüler uygulaması, yeni özelliğini Google Play Beta üzerinden yayınladı. Elbette özellik, henüz test aşamasında; ancak kısa sürede tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

WhatsApp, kullanıcı deneyimini gün geçtikçe daha da önemser hale geldi. Çalışmalarını aralıksız sürdüren uygulama, artık “etiket mağazası“na sahip. Uygulama kategorilere ayrıldı. Böylece kullanıcılar, duygularını en iyi şekilde ifade eden etiketi seçebilecek.

Duygularınızı ifade etmekte artık daha özgürsünüz! WhatsApp son yeniliği ile kelime yazmaya gerek bırakmayacak etiketler sunmaya hazırlanıyor. Sahip olmadığınız etiketler mevcutsa, kolayca mağazadan etiket paketlerini indirebilirsiniz.

Kategoriler Aşk, Üzüntü gibi isimlerle gayet anlaşılır şekilde belirlenmiş durumda. Bu da seçim yaparken işimizi oldukça kolaylaştıracak.

Özellik Henüz Test Aşamasında

WhatsApp uzun zamandır bu özellik üzerinde çalışıyordu. Sürümü 2.18.189’a yükseltilen uygulamanın bu yeni özelliği, henüz beta test kullanıcıları için kullanıma sunulmuş durumda.

Eğer özellik, testlerden başarıyla geçerse çok geçmeden tüm WhatsApp kullanıcılarına açılacak. Böylece duygularımızı ifade etmek için uzun uzun yazmamıza gerek kalmayacak.

Whatsapp Yeni Etiketler

WhatsApp’ta yazı yazarken emoji ve gif bana yetmiyor diyorsanız etiket mağazası sizi çok mutlu edecek. Hem zamandan kazandıran hem de iletişimi daha eğlenceli hale getiren bu etiketlerin ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı ise şimdilik merak konusu.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.