Bir video indirme sitesi KeepVid, android için yeni yayınladığı uygulaması ile dilediğiniz kadar videoyu cihazınıza indirmenizi sağlıyor. KeepVid Studio 10 yılı aşkın bir süredir dijital ortamda boy gösteriyordu. Ve geliştirdikleri yazılımlarla kendilerinden söz ettiren prestijli bir kuruluştu. Youtube gibi birçok video sitesinden video indirmeye yarayan KeepVid, yeni android uygulamasının yayınlandığını açıkladı. Kendi sitesinde de olduğu gibi aynı adı taşıyan KeepVid uygulaması, Android cihazlarındaki birçok farklı video sağlayıcısından video ve MP3 indirmenizi sağlıyor.

KeepVid için Apk

KeepVid indirme işlemi sıradan bir Android programı indirmek gibi kolay olmayacak. Bu uygulama Google Play’de bulunmadığı için yalnızca Apk olarak indirilebiliyorsunuz. KeepVid, ücretsiz ve reklamsız olması sebebiyle kısa sürede piyasadaki rakip programları sollayabilir. Başlıca özelliklerine gelirsek:

*Hızlı indirme,

*Videoları HD olarak indirme,

*Videoları ücretsiz olarak indirme,

* Videoları toplu olarak indirme,

Dahili web tarayıcısı gibi özellikleri olan program sizin de favori programlarınız arasında yer alabilir. Android telefonlar için bir video indirme programı olan KeepVid, aynı anda eş zamanlı olarak 5 indirme desteği sunuyor ve 4k videolar da dahil olmak üzere video indirme desteği sağlayan program aynı zamanda MP3 müzik çevirme işlemini de yapıyor.

Kolay kullanım ara yüzü sayesinde kullanıcıların dikkatini çeken bu uygulama farklı web sitelerindeki videoları aramasını ve Android cihazlarda indirmesini kolaylaştırıyor.

Videolar için Hafıza Alanı

Yüksek çözünürlükte video indirme programı olan KeepVid, SD karta da indirme desteği sunmasıyla telefonunuzun hafızasını rahatlatmada yardımcı oluyor. Eğer dahili depolama alanınızda yeriniz yoksa bile SD kartınıza KeepVid sayesinde rahatlıkla indirme yapabiliyorsunuz. Bu sayede dahili alanınızı rahatlatmaya yardımcı olan KeepVid bu alanda yenilik yaratan ilk programlardan.

Peki, Hangi Platformlarda Kullanabileceğiz?

Başta YouTube gibi video platformları olmak üzere istediğiniz kalitede video indirmenizi ya da MP3 olarak kaydedebilmenizi sağlayan KeepVid YouTube’un yanı sıra Dailymoition, Facebook, Vine, Instagram, Vevo, CBS News, AOL, Sound Cloud, Break, Live Leak, ABC News, Discovery, Funny or Die gibi birçok site üzerinden indirme yapabilmeyi sağlıyor.

Peki Özellikleri Neler ?

KeepVid Android uygulamasını başlıca özellikleri şunlardır;

  • Videoları hızlı indirme : Android telefonlar, tabletler ve diğer Android cihazlar için en hızlı video indirme programından biridir. Deneyip görebilirsiniz.
  • Videoları HD olarak indirebileceksiniz: 2K, 4K, HD ve UHD dahil olmak üzere farklı çözünürlüklerde video indirmenizi sağlar.
  • Dahili web tarayıcısı : Bu dahili web tarayıcısıyla istediğiniz, sıradan bir video web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve videoları doğrudan olarak Android telefon tablet ve benzeri cihazlarınıza indirebilirsiniz.
  • Ücretsiz video indirme : En sevdiğiniz videoları, müzikleri tek kuruş para bile ödemeden tek tuşla Android telefon, tablet ve diğer Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.
  • Toplu olarak video indirme : Uygulama, bu işlemleri yaparken zaman kazanmanızı sağlar tek seferde birden fazla video indirmenize olanak sağlar.

KeepVid programının tek ve en büyük eksiği Google Play Store’da yer almaması.

Bu uygulamanın kolay kullanımı ara yüzü sayesinde, kullanıcıların farklı web sitelerinde bulunan istedikleri videoları aramasını ve Android cihazlarına indirmelerini kolaylaştırıyor.

Programdaki Discover (keşfet) seçeneği, Android cihazlarınızdaki en eğlenceli videoları izlemenize veya indirmenize yardımcı olmaktadır. Bu sevdiğiniz videoları istediğiniz kişilerle direk olarak KeepVid‘in kolay ara yüzünü kullanarak paylaşabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.