Google Görevler uygulaması yayınlandı. Aslında Google, son günlerde art arda yeni uygulamalarını kamuoyu ile paylaşıyordu. Google Görevler de bu uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Google Görevler

Google Görevler Nasıl Bir Uygulama?

İşlerinizi kolayca planlamanız ve verim sağlamanız için geliştirilmiş olan Google Görevler, oldukça kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile işlerinizi kolayca takip edebiliyorsunuz.

Bunun dışında takviminizi planlamanızı, işlerinizi öncelik sırasına göre listelemenizi sağlıyor. Artık yapmanız gereken işleri unutmayacaksınız.

Aslında Google’ın yeni uygulamasına benzer pek çok uygulama mevcut. Ancak Görevler uygulamasının Google’ın diğer hizmetleri ile senkronize bir şekilde çalışıyor olması, diğer uygulamalara kıyasla daha kullanışlı olmasını sağlıyor.

Uygulama, basit bir arayüze sahip. Bu da en karmaşık işlemlerin bile kolayca halledilebilmesi anlamına geliyor.

Google Görevler

Uygulama ile Neler Yapılabiliyor?

Uygulamanın sağladığı avantajlara gelecek olursak… Örneğin; Gmail ve Google Takvim üzerinde oluşturulmuş görevler, Google Görevler tarafından kolayca kontrol edilebiliyor. Bununla birlikte görevlerinize alt işlemler de ekleyebiliyorsunuz.

Üstelik görevlere daha fazla ayrıntı eklemeniz de mümkün. Bazen ayrıntılar da görevlerin yerine getirilmesinde oldukça büyük önem arz ettiği için bu özellik, son derece kullanışlı gözüküyor.

Bununla birlikte uygulama size bildirim özelliğini açma fırsatı da sunuyor. Böylece işin size hatırlatılmasını isterseniz, gelen bildirim sayesinde kolayca haberdar olabiliyorsunuz.

İş listelerinizi önem sıralamasına göre hazırlayabilir, ayrıntılar ve notlar ile unutma riskini en aza indirebilirsiniz.

Uygulama, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışabiliyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor. Son derece kullanışlı gözüken uygulamanın kullanıcı deneyimi nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Google Görevler
Google Görevler
Developer: Google LLC
Price: Free
‎Google Tasks: Get Things Done
‎Google Tasks: Get Things Done
Developer: Google
Price: Free

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.