Beşiktaş JK uygulaması sayesinde Beşiktaş ile ilgili tüm haberlere ve en yeni gelişmelere anında ulaşabilirsiniz. Bu uygulama, 2017 yılında şampiyonluk gününde taraftarlar ile buluştu.

Güncel ve en yeni haberleri almak istediğinizde, yapmanız gereken tek Beşiktaş JK uygulamasını indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra üye oluyorsunuz ve ardından doyasıya kullanmaya başlayabilirsiniz. Birkaç adımda tamamlayacağınız üyelik işlemlerinin ardından siz de takımınızın tüm haberlerini ilk anda öğrenebilirsiniz.

Beşiktaş JK uygulaması, içerikleriyle taraflara, hiç duyulmamış haberleri ve daha detaylı bilgileri sunuyor. Eğlenceli videoların da izlenebileceği bu uygulama sayesinde daha önce hiç görmediğiniz paylaşımları görebileceksiniz. Futbolcularla çekilen fotoğrafları veya daha önce görülmemiş videoları bulabileceksiniz.

Beşiktaş JK Uygulaması ile Takımınızın Tüm Bilgileri Cebinizde

Beşiktaş kulübünün tüm bilgilerini tek çatı altında birleştirecek olan bu uygulamayı indirdiğinizde Beşiktaş ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların da yanıtlarını alabilirsiniz.

Uygulama içerisinde Maç Merkezi özelliğinin ne işe yaradığını merak ediyorsanız, futbol başta olmak üzere basketbol veya hentbol müsabakalarını canlı bir şekilde takip etme, oyuncu kadroları hakkında fikir sahibi olma, istatistiklere göz atma ve canlı anlatımları dinleme gibi alternatiflere sahip sahiplik ediyor.

Bunun dışında puanların durumlarını veya fikstür seçeneklerini de hemen inceleyebileceksiniz. Sıralamada hangi yerde olduğunu görmek isterseniz yine uygulama içerisinde mevcut.

Haberler sekmesi ise güncel haberleri sizlere aktaran kısım. Hangi spor dalını takip etmek istiyorsanız onu seçerek, yakından takip edebilir ve haber akışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve resmi olarak yapılan paylaşımları takip etmek için de yine bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamlamanızın ardından sizlere aktarılacak olan kampanyalar sayesinde fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Galeri sekmesinde özel hazırlanan prodüksiyonları ve Beşiktaş JK Müzesi’ni de bir an önce incelemeye başlayabilirsiniz.

Takımınızın uygulamasını indirerek takımınıza destek olabilir, güncel haberlerden ilk siz haberdar olabilir, görülmemiş fotoğraflar ve videolar ile diğer taraftarlara fark atacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizler de hemen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama için Google Play Store ve Apple App Store mağazalarını ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Beşiktaş JK
Beşiktaş JK
Developer: Beşiktaş JK
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.