Zedge Wallpapers uygulamasını kullanarak tüm mobil cihazlarınızı çok kolay bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Dünya üzerinde 200 milyondan fazla kişinin kullandığı bu uygulama, binlerce zil sesi ve duvar kağıdını elinizin altına getiriyor.

Telefon ve tablet gibi her türlü mobil cihazınızı sadece Zedge Wallpapers ile kendi zevkinize göre kişisel hale getirebilirsiniz.

Zedge Wallpapers Uygulamasının Özellikleri

Zedge uygulaması ile mobil cihazınıza binlerce seçenek arasından istediğiniz duvar kağıdını seçebilirsiniz. Üstelik uygulama içerisindeki bütün duvar kağıtları HD kaliteye sahip.

Uygulamada telefonların ana ekranı için ya da kilit ekranı için özel boyutlarda tasarlanmış birçok arka plan bulunuyor. Manzara resimleri, spor resimleri, ilham veren resimler ve canlı duvar kağıtları gibi birçok farklı kategori var.

Uygulamada duvar kağıtlarını kaydedebiliyorsunuz, istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için ya da arkadaşlarınız ile paylaşabilmeniz için beğendiğiniz resmi My Zedge isimli bölüme kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak duvar kağıdınızı değiştirebileceğiniz gibi aynı zamanda telefonunuzun zil sesini de değiştirebilirsiniz.

Zedge, içerisinde birbirinden farklı birçok zil sesi bulunuyor. Tüm cihazlarda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli müziklerden, cihazınıza zil sesi ya da bildirim sesi yapabilirsiniz.

Zedge Wallpapers ile uygulamaların simgelerini de değiştirebilirsiniz. E-posta, takvim, saat ve telefon gibi birçok uygulamanın simgesini kendi zevkinize uygun olarak ayarlanmış olan temalarla kişiselleştirebilirsiniz.

Zedge uygulamasının kullanıcılarına sağladığı en büyük kolaylık zil seslerini ve duvar kağıtlarını indirmeye uğraşmadan tek bir uygulama ile kullanabilmelerine olanak vermesi. Ayrıca beğendiğiniz zil seslerini ve duvar kağıtlarını favori olarak işaretlerseniz başka cihazlardan da onlara ulaşabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin dışında saat Widget’larını eski görünümlerinden kurtararak özel temalarla yeni bir görüntüye sahip hale getirebilirsiniz.

Bu uygulama daha önce dünyanın birçok yerinde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer aldığı için Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Portekizce gibi birçok dil desteği bulunuyor.

Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz

Siz de Zedge uygulamasını aşağıdaki linklerden indirerek cihazınızın zil sesini, bildirim sesini, duvar kağıtlarını ve uygulama simgelerini kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

Zedge Wallpapers uygulaması hem iOS hem de Android cihazlarda kusursuz olarak çalışıyor. Üstelik Zedge Wallpapers tamamen ücretsiz bir uygulama.

‎ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
‎ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
Developer: ZEDGE
Price: Free+
Zedge™ - Duvar Kağıtları
Zedge™ - Duvar Kağıtları
Developer: Zedge
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.